Здорова атмосфера. Вдома необхідно підтримувати порядок, регулярно проводити вологе прибирання, провітрювання, але не слід створювати стерильні (тепличні) умови.
В будь-якому віці – звертатись за захистом своїх прав до о органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, засобів масової інформації та їх посадових осіб із зауваженнями
вивчає очима предмети, іграшки, що зацікавили, досліджує їх на дотик;
Вчені вважають, що перші шість років — це найважливіший період у розвитку людини. У цей час закладається основа всього майбутнього життя. Впевненість у собі, знання, що ти бажаємо і любимо, почуття власної гідності, поведінка в стресових ситуаціях — все це сходить до самого раннього дитинства, до відносин малюка з батьками. Оскільки цей період має вирішальне значення для формування особистості, важливо знати, що являє собою дитина цього віку. Найкращий спосіб пізнати дитину — поспостерігати за нею і прислухатися до неї. Але корисно також знати і про загальні риси дітей цього віку.
Норма іншого міжнародного акту стверджує, що термін «дитина» охоплює:
Норма іншого міжнародного акту стверджує, що термін «дитина» охоплює:
Заборона на гаджети. Або, принаймні, мінімальний доступ до продукції цифрової індустрії. Гаджети негативно впливають на незміцнілу нервову систему малюка, пам’ять, когнітивні здібності, увагу, зір, розвиток опорно-рухового апарату.
Авторизуючись, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
самостійно сідає, лягає, впевнено сидить, піднімається на ноги, стоїть і переступає з ноги на ногу, тримаючись за опору;
Батьки цікавляться, коли діти починають бачити і чути. Так ось, новонароджена дитина вже в перші дні свого життя:
Формується словник (у трирічних він вже досить багатий).
цілеспрямовано йде, тримаючись за опору, у напрямку предмета, який зацікавив;
Дитинство це не тільки природний процес, а й соціальний і культурний здобуток. До кінця середньовіччя не існувало поняття «дитинство», у значенні життєвого відрізку. Протягом дитинства відбувається надзвичайно інтенсивно фізичний Діти і психічний розвиток.
розуміє сенс заборони «не можна» і реагує на неї зупинкою забороненої дії;